בלוג

כך הפך בלש פרטי אישה נאמנה לבוגדת

 העוקץ הכפול של החוקר הפרטי. חוקר פרטי שנשכר לצלם אישה הבוגדת בבעלה התאכזב לגלות שהיא בעצם נאמנה לו. מה הוא עשה? שכר שחקן שפיתה אותה ופרץ לחדר המיטות ברגע מפליל. החוקר יפצה אותה ב – 50 אלף שקלים.

 

מאת ליאת שלזינגר
כתבה שפורסמה בעיתון ידיעות אחרונות 9.11.2006
 
מה עושה בלש פרטי שמגלה כי האישה שנשכר לצלם בוגדת בבעלה, בעצם שומרת לו אמונים? חוקר ממרכז הארץ החליט לשכור מתחזה שיפתה את האישה ואז התפרץ לחדר – וצילם את התמונה המפלילה. אבל התוכנית המתוחכמת לא ממש הצליחה ובית משפט השלום בנתניה הורה לחוקר הפרטי לשלם לאישה פיצויים על סך 50 אלף שקלים, לאחר שהחוויה הקשה השאירה אותה עם 20 אחוזי נכות.
 
 
התובעת טענה שבעלה שכר את החוקר בזמן שהיו בהליכי גירושין. לטענתה, הבלש עבד עם מתחזה שסימם אותה כדי שתשכב עימו. בלהט העניינים התפרץ הבלש לדירה וצילם אותה במצלמות וידאו וסטילס. "הנתבע צילם את התובעת בעירום מלא במהלך אקט מיני, חרף מחאותיה וצעקותיה, תחנוניה ובקשותיה", נכתב בכתב התביעה אשר הגיש עורך דינה, איתן קוהלי.  "הנזק חולל משבר והרס רב בחיי התובעת והיא חשה כאילו בוצע בה מעשה אונס הלכה למעשה".
 
לאחר שנבדקה נקבע כי נגרמו לתובעת נזקים נפשיים וכי היא סובלת מתסמונת פוסט- טראומטית. בכתב התביעה נכתב כי "שנתה הפכה מסוייטת בלילות, רגשות הבושה והכלימה גרמו לה להישאר בבית ושמה הטוב נהרס. היא סובלת מדיכאון עמוק כתוצאה מזה".
עו"ד קוהלי טען בכתב התביעה כי הנתבע ביצע מעקב שלא כדין והתפרץ לבית פרטי כשהוא מבצע הפרת גבול ולא נזהר כמתבקש מחוקר פרטי, ולא חזה את שעלול לקרות כתוצאה מהתנהגותו הרשלנית וחסרת האחריות.
התובעת העידה כי במהלך האירועים היא חשה "מטושטשת". עורך דינה טען עוד כי העובדה שהבלש ידע בדיוק איך ומתי להיכנס לדירה בה שהו השניים מוכיחה כי הגבר נשכר על ידיו.
 

לפגישת ייעוץ השאירו פרטיכם: